Az ország minden pontján lesz választási lehetősége azoknak, akik sem a Gyurcsány Ferenc vezetésével egyesült balliberális tömbjét, sem a Fidesz urambátyámrendszerét nem támogatnák szavazatukkal, bemutatjuk ugyanis a Mi Hazánk Mozgalom 106 egyéni országgyűlési képviselőjelöltjét. Egyetlen pártként állítunk az ország összes választókerületében saját jelöltet. Az elmúlt harminc évet nem lehet meghaladni ugyanazokkal a szereplőkkel, akik korábban kormányozták már az országot.

A Mi Hazánk az egyetlen párt, amely eltörölné a mentelmi jogot, hiszen az mára a politikusbűnözés melegágya, és ennek eltörlése nélkül nem lehet elszámoltatásról sem beszélni. Jelöltjeink vállalják, hogy semmilyen esetben nem bújnak mentelmi joguk mögé, továbbá semmilyen esetben senki javára nem lépnek vissza, kitartanak programjuk képviselete mellett. Írásban nyilatkozott mindegyikük arról is, hogy nem folytattak semmilyen ügynöki, állambiztonsági tevékenységet a kommunista rendszerben, és nincs eltitkolt kettős állampolgárságuk sem.

A Mi Hazánk átlátható, tiszta közéletért dolgozik, céljaink pedig: egy élhető ország, tisztességes bérek, erős nemzettudat, valódi közbiztonság, fenntartható gazdaság, versenyképes közoktatás, nyugodt időskor, reménnyel teli fiatalság, lélekszámában is gyarapodó nemzet. Ezek felé határozott lépéseket tehet az új Országgyűlés, ha megkerülhetetlen erővé válik Mi Hazánk Mozgalom, mely az előterjesztők párthovatartozásától függetlenül támogat minden olyan javaslatot, mely a magyar emberek érdekeit szolgálja.

 

Bács-Kiskun megye 1. választókerület (Kecskemét és környéke): Erős Erzsébet

Bács-Kiskun megye 2. választókerület (Kecskemét és környéke): Faragó Dániel

Bács-Kiskun megye 3. választókerület (Kalocsa és környéke): Szabó Patrik

Bács-Kiskun megye 4. választókerület (Kiskunfélegyháza és környéke): Balde Gyula

Bács-Kiskun megye 5. választókerület (Kiskunhalas és környéke): Szabadi István

Bács-Kiskun megye 6. választókerület (Baja és környéke): Éberling Balázs

Baranya megye 1. választókerület (Pécs és környéke): Varga Tamás

Baranya megye 2. választókerület (Pécs és környéke): Ipacs Sándor

Baranya megye 3. választókerület (Mohács és környéke): Bernáth Csilla

Baranya megye 4. választókerület (Szigetvár és környéke): Ács József

Békés megye 1. választókerület (Békéscsaba és környéke): Gyebnár Dávid

Békés megye 2. választókerület (Békés és környéke): Földesi Mihály

Békés megye 3. választókerület (Gyula és környéke): Vidó Attila

Békés megye 4. választókerület (Orosháza és környéke): Schultz Gábor

Borsod-Abaúj-Zemplén megye 1. választókerület (Miskolc és környéke): Duzsik István

Borsod-Abaúj-Zemplén megye 2. választókerület (Miskolc és környéke): Pakusza Zoltán

Borsod-Abaúj-Zemplén megye 3. választókerület (Ózd és környéke): Szarvas Gábor

Borsod-Abaúj-Zemplén megye 4. választókerület (Kazincbarcika és környéke): dr. Fiszter Zsuzsanna

Borsod-Abaúj-Zemplén megye 5. választókerület (Sátoraljaújhely és környéke): Pasztorniczky István

Borsod-Abaúj-Zemplén megye 6. választókerület (Tiszaújváros és környéke): Miklós Árpád

Borsod-Abaúj-Zemplén megye 7. választókerület (Mezőkövesd és környéke, Dél-Borsod): Szajlai János

Budapest 1. választókerület (Belváros és a Vár): Szikora István

Budapest 2. választókerület (Újbuda): Novák Előd

Budapest 3. választókerület (Hegyvidék): dr. Grundtner András

Budapest 4. választókerület (II. kerület): Nagy Attila

Budapest 5. választókerület (Erzsébet- és Terézváros): Dr. Popély Gyula

Budapest 6. választókerület (Józsefváros-Ferencváros): Dúró Dóra

Budapest 7. választókerület (Angyalföld és Újlipótváros): Nagy Zsolt

Budapest 8. választókerület (Zugló): Czeglédi János

Budapest 9. választókerület (Kőbánya és Kispest): Vékony Csongor

Budapest 10. választókerület (Óbuda-Békásmegyer): Katona Miklós

Budapest 11. választókerület (Újpest): Pajor Tibor

Budapest 12. választókerület (Rákospalota-Pestújhely-Újpalota): Takács András

Budapest 13. választókerület (XVI. kerület): Nagyné Hollósi Éva

Budapest 14. választókerület (Rákosmente): Fazekas László

Budapest 15. választókerület (Pestszentimre és Pestszentlőrinc): Árvai Csaba

Budapest 16. választókerület (Pesterzsébet): Hrivnák Pál

Budapest 17. választókerület (Csepel és Soroksár): Kovács Attila

Budapest 18. választókerület (Budafok-Tétény): Esze Tamás

Csongrád-Csanád megye 1. választókerület (Szeged és környéke): Lékó Julianna

Csongrád-Csanád megye 2. választókerület (Szeged, Mórahalmi járás, Ásotthalom): Toroczkai László

Csongrád-Csanád megye 3. választókerület (Szentes és környéke): Laczkó Zsolt

Csongrád-Csanád megye 4. választókerület (Hódmezővásárhely és környéke): Veres Csaba

Fejér megye 1. választókerület (Székesfehérvár): Végh Annamária

Fejér megye 2. választókerület (Székesfehérvár és környéke, Mór és környéke): Schmidt Roland

Fejér megye 3. választókerület (Bicske és környélke, Gárdony és környéke): Hegedüs Pál

Fejér megye 4. választókerület (Dunaújváros és környéke): Badó Péter

Fejér megye 5. választókerület (Sárbogárd és környéke, Enying és környéke): Gieber Lajos

Győr-Moson-Sopron megye 1. választókerület (Győr, Kisbajcs, Nagybajcs és Vének): Bálint Csaba

Győr-Moson-Sopron 2. választókerület (Győr és környéke): Lengyel Márk

Győr-Moson-Sopron megye 3. választókerület (Csorna, Kapuvár és Rábaköz): Ferencz Gergő

Győr-Moson-Sopron megye 4. választókerület (Sopron és környéke): Horváth Gábor

Győr-Moson-Sopron megye 5. választókerület (Mosonmagyaróvár és környéke): Takács Miklós

Hajdú-Bihar megye 1. választókerület (Debrecen és környéke): Salánkiné Kuti Zsuzsanna

Hajdú-Bihar megye 2. választókerület (Debrecen): Farkas Tibor

Hajdú-Bihar megye 3. választókerület (Debrecen és környéke): Hunyadi Máté

Hajdú-Bihar megye 4. választókerület (Berettyóújfalu és környéke): Somi Lajos

Hajdú-Bihar megye 5. választókerület (Hajdúszoboszló és környéke és a Sárrét): Dr. Tóth Sándor

Hajdú-Bihar megye 6. választókerület (Hajdúböszörmény és környéke): Nagy Zoltán

Heves megyei 1. választókerület (Eger és környéke): Dr. Pápai Ákos

Heves megye 2. választókerület (Gyöngyös és környéke): Hajdara Roland

Heves megye 3. választókerület (Hatvan és környéke): Gonda Ádám

Jász-Nagykun-Szolnok megye 1. választókerület (Szolnok és környéke): Vincze Béla

Jász-Nagykun-Szolnok megye 2. választókerület (Jászberény és a Jászság): Dobrán Gyula

Jász-Nagykun-Szolnok megye 3. választókerület (Karcag és környéke): Somlay Róbert

Jász-Nagykun-Szolnok megye 4. választókerület (Törökszentmiklós és környéke): Szabó Bettina

Komárom-Esztergom megye 1. választókerület (Tatabánya és környéke): Boda Bánk

Komárom-Esztergom megye 2. választókerület (Esztergom és környéke): Lantos János

Komárom-Esztergom megye 3. választókerület (Komárom és környéke): Ábrahám Barnabás

Nógrád megye 1. választókerület (Salgótarján és környéke): Dr. Musztács László

Nógrád megye 2. választókerület (Balassagyarmat és környéke): Dócs Dávid

Pest megye 1. választókerület (Érd és környéke): Csott Károly

Pest megye 2. választókerület (Budaörs és környéke): György József

Pest megye 3. választókerület (Szentendre és környéke): Pál Béla

Pest megye 4. választókerület (Vác és környéke): Dr. Páli Jenő

Pest megye 5. választókerület (Dunakeszi és környéke) Kovács Mátyás

Pest megye 6. választókerület (Gödöllő és környéke): Halász Géza

Pest megye 7. választókerület (Vecsés és környéke): Szabóné Papp Klára

Pest megye 8. választókerület (Szigetszentmiklós és környéke): Botló Kornél

Pest megye 9. választókerület (Nagykáta és környéke): Dr. László Péter

Pest megye 10. választókerület (Monor és környéke): László Attila

Pest megye 11. választókerület (Dabas és környéke): Bobrovácz Antal

Pest megye 12. választókerület (Cegléd és környéke): Bartha Barna

Somogy megye 1. választókerület (Kaposvár és környéke): Kelemen Csaba

Somogy megye 2. választókerület (Barcs és környéke): Halászné Hunyadi Gyöngyi

Somogy megye 3. választókerület (Marcali és környéke): Jozó Tamás

Somogy megye 4. választókerület (Siófok és környéke): Kelemen Zsolt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 1. választókerület (Nyíregyháza): Dr. Horváth Attila

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 2. választókerület (Nyíregyháza, Tiszavasvári és környéke): Kovács Koppány 

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 3. választókerület (Kisvárda és környéke): Perdiák János

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 4. választókerület (Vásárosnamény és környéke): Bertics Mihály

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 5. választókerület (Mátészalka és környéke): Dr. Apáti István

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 6. választókerület (Nyírbátor és környéke): Szathmári Lajos

Tolna megye 1. választókerület (Szekszárd és környéke): Papp Tamás

Tolna megye 2. választókerület (Dombóvár és környéke): Tobak Gábor

Tolna megye 3. választókerület (Paks és környéke): Árvai Tibor

Vas megye 1. választókerület (Szombathely és környéke): Dr. Vadon István

Vas megye 2. választókerület (Sárvár és környéke): Giczy József

Vas megye 3. választókerület (Körmend és környéke): Németi Csaba

Veszprém megye 1. választókerület (Veszprém és környéke): Kovacsics Zsolt

Veszprém megye 2. választókerület (Balatonfüred és környéke): Kovács Attila

Veszprém megye 3. választókerület (Tapolca és környéke): Számadó István

Veszprém megye 4. választókerület (Pápa és környéke): Takács Máté

Zala megye 1. választókerület (Zalaegerszeg és környéke): Kiss Ferenc

Zala megye 2. választókerület (Keszthely és környéke): Berei Gábor

Zala megye 3. választókerület (Nagykanizsa és környéke): Hokker Tibor

X