Az ország minden pontján lesz választási lehetősége azoknak, akik sem a Gyurcsány Ferenc vezetésével egyesült balliberális tömbjét, sem a Fidesz urambátyámrendszerét nem támogatnák szavazatukkal, bemutatjuk ugyanis a Mi Hazánk Mozgalom 106 egyéni országgyűlési képviselőjelöltjét. Egyetlen pártként állítunk az ország összes választókerületében saját jelöltet. Az elmúlt harminc évet nem lehet meghaladni ugyanazokkal a szereplőkkel, akik korábban kormányozták már az országot.
A Mi Hazánk az egyetlen párt, amely eltörölné a mentelmi jogot, hiszen az mára a politikusbűnözés melegágya, és ennek eltörlése nélkül nem lehet elszámoltatásról sem beszélni. Jelöltjeink vállalják, hogy semmilyen esetben nem bújnak mentelmi joguk mögé, továbbá semmilyen esetben senki javára nem lépnek vissza, kitartanak programjuk képviselete mellett. Írásban nyilatkozott mindegyikük arról is, hogy nem folytattak semmilyen ügynöki, állambiztonsági tevékenységet a kommunista rendszerben, és nincs eltitkolt kettős állampolgárságuk sem.
A Mi Hazánk átlátható, tiszta közéletért dolgozik, céljaink pedig: egy élhető ország, tisztességes bérek, erős nemzettudat, valódi közbiztonság, fenntartható gazdaság, versenyképes közoktatás, nyugodt időskor, reménnyel teli fiatalság, lélekszámában is gyarapodó nemzet. Ezek felé határozott lépéseket tehet az új Országgyűlés, ha megkerülhetetlen erővé válik Mi Hazánk Mozgalom, mely az előterjesztők párthovatartozásától
Bács-Kiskun megye 1. választókerület (Kecskemét és környéke): Erős Erzsébet
Bács-Kiskun megye 2. választókerület (Kecskemét és környéke): Faragó Dániel
Bács-Kiskun megye 3. választókerület (Kalocsa és környéke): Szabó Patrik
Bács-Kiskun megye 4. választókerület (Kiskunfélegyháza és környéke): Balde Gyula
Bács-Kiskun megye 5. választókerület (Kiskunhalas és környéke): Szabadi István
Bács-Kiskun megye 6. választókerület (Baja és környéke): Éberling Balázs
Baranya megye 1. választókerület (Pécs és környéke): Varga Tamás
Baranya megye 2. választókerület (Pécs és környéke): Ipacs Sándor
Baranya megye 3. választókerület (Mohács és környéke): Bernáth Csilla
Baranya megye 4. választókerület (Szigetvár és környéke): Ács József
Békés megye 1. választókerület (Békéscsaba és környéke): Gyebnár Dávid
Békés megye 2. választókerület (Békés és környéke): Földesi Mihály
Békés megye 3. választókerület (Gyula és környéke): Vidó Attila
Békés megye 4. választókerület (Orosháza, Mezőkovácsháza és környékük): Schultz Gábor
Borsod-Abaúj-Zemplén megye 1. választókerület (Miskolc és környéke): Duzsik István
Borsod-Abaúj-Zemplén megye 2. választókerület (Miskolc és környéke): Pakusza Zoltán
Borsod-Abaúj-Zemplén megye 3. választókerület (Ózd és környéke): Szarvas Gábor
Borsod-Abaúj-Zemplén megye 4. választókerület (Kazincbarcika és környéke): dr. Fiszter Zsuzsanna
Borsod-Abaúj-Zemplén megye 5. választókerület (Sátoraljaújhely és környéke): Pasztorniczky István
Borsod-Abaúj-Zemplén megye 7. választókerület (Mezőkövesd és környéke, Dél-Borsod): Szajlai János
Budapest 1. választókerület (Belváros és a Vár): Szikora István
Budapest 2. választókerület (Újbuda): Novák Előd
Budapest 3. választókerület (Hegyvidék): dr. Grundtner András
Budapest 4. választókerület (II. kerület): Nagy Attila
Budapest 5. választókerület (Erzsébet- és Terézváros): Dr. Popély Gyula
Budapest 6. választókerület (Józsefváros-Ferencváros): Dúró Dóra
Budapest 7. választókerület (Angyalföld és Újlipótváros): Nagy Zsolt
Budapest 8. választókerület (Zugló): Czeglédi János
Budapest 9. választókerület (Kőbánya és Kispest): Vékony Csongor
Budapest 10. választókerület (Óbuda-Békásmegyer): Katona Miklós
Budapest 11. választókerület (Újpest): Pajor Tibor
Budapest 12. választókerület (Rákospalota-Pestújhely-Újpalota): Takács András
Budapest 13. választókerület (XVI. kerület): Nagyné Hollósi Éva
Budapest 14. választókerület (Rákosmente): Fazekas László
Budapest 15. választókerület (Pestszentimre és Pestszentlőrinc): Árvai Csaba
Budapest 16. választókerület (Pesterzsébet): Hrivnák Pál
Budapest 17. választókerület (Csepel és Soroksár): Kovács Attila
Budapest 18. választókerület (Budafok-Tétény): Esze Tamás
Csongrád-Csanád megye 1. választókerület (Szeged és környéke): Lékó Julianna
Csongrád-Csanád megye 2. választókerület (Szeged, Mórahalmi járás, Ásotthalom): Toroczkai László
Csongrád-Csanád megye 3. választókerület (Szentes és környéke): Laczkó Zsolt
Csongrád-Csanád megye 4. választókerület (Hódmezővásárhely és környéke): Veres Csaba
Fejér megye 1. választókerület (Székesfehérvár): Végh Annamária
Fejér megye 2. választókerület (Székesfehérvár és környéke, Mór és környéke): Schmidt Roland
Fejér megye 3. választókerület (Bicske és környéke, Gárdony és környéke): Hegedüs Pál
Fejér megye 4. választókerület (Dunaújváros és környéke): Badó Péter
Fejér megye 5. választókerület (Sárbogárd és környéke, Enying és környéke): Gieber Lajos
Győr-Moson-Sopron megye 1. választókerület (Győr, Kisbajcs, Nagybajcs és Vének): Bálint Csaba
Győr-Moson-Sopron megye 2. választókerület (Győr és környéke): Szabó Róbert
Győr-Moson-Sopron megye 3. választókerület (Csorna, Kapuvár és Rábaköz): Ferencz Gergő
Győr-Moson-Sopron megye 4. választókerület (Sopron és környéke): Horváth Gábor
Győr-Moson-Sopron megye 5. választókerület (Mosonmagyaróvár és környéke): Takács Miklós
Hajdú-Bihar megye 1. választókerület (Debrecen és környéke): Salánkiné Kuti Zsuzsanna
Hajdú-Bihar megye 3. választókerület (Debrecen és környéke): Hunyadi Máté
Hajdú-Bihar megye 4. választókerület (Berettyóújfalu és környéke): Somi Lajos
Hajdú-Bihar megye 5. választókerület (Hajdúszoboszló és környéke és a Sárrét): Dr. Tóth Sándor
Hajdú-Bihar megye 6. választókerület (Hajdúböszörmény és környéke): Nagy Zoltán
Heves megyei 1. választókerület (Eger és környéke): Dr. Pápai Ákos
Heves megye 2. választókerület (Gyöngyös és környéke): Hajdara Roland
Heves megye 3. választókerület (Hatvan és környéke): Gonda Ádám
Jász-Nagykun-Szolnok megye 1. választókerület (Szolnok és környéke): Vincze Béla
Jász-Nagykun-Szolnok megye 2. választókerület (Jászberény és a Jászság): Dobrán Gyula
Jász-Nagykun-Szolnok megye 3. választókerület (Karcag és környéke): Somlay Róbert
Jász-Nagykun-Szolnok megye 4. választókerület (Törökszentmiklós és környéke): Szabó Bettina
Komárom-Esztergom megye 1. választókerület (Tatabánya és környéke): Boda Bánk
Komárom-Esztergom megye 2. választókerület (Esztergom és környéke): Lantos János
Komárom-Esztergom megye 3. választókerület (Komárom és környéke): Ábrahám Barnabás
Nógrád megye 1. választókerület (Salgótarján és környéke): Dr. Musztács László
Nógrád megye 2. választókerület (Balassagyarmat és környéke): Dócs Dávid
Pest megye 1. választókerület (Érd és környéke): Csott Károly
Pest megye 2. választókerület (Budaörs és környéke): György József
Pest megye 3. választókerület (Szentendre és környéke): Pál Béla
Pest megye 4. választókerület (Vác és környéke): Dr. Páli Jenő
Pest megye 5. választókerület (Dunakeszi és környéke) Kovács Mátyás
Pest megye 6. választókerület (Gödöllő és környéke): Halász Géza
Pest megye 7. választókerület (Vecsés és környéke): Szabóné Papp Klára
Pest megye 8. választókerület (Szigetszentmiklós és környéke): Botló Kornél
Pest megye 9. választókerület (Nagykáta és környéke): Dr. László Péter
Pest megye 10. választókerület (Monor és környéke): László Attila
Pest megye 11. választókerület (Dabas és környéke): Bobrovácz Antal
Pest megye 12. választókerület (Cegléd és környéke): Bartha Barna
Somogy megye 1. választókerület (Kaposvár és környéke): Kelemen Csaba
Somogy megye 2. választókerület (Barcs és környéke): Halászné Hunyadi Gyöngyi
Somogy megye 3. választókerület (Marcali és környéke): Jozó Tamás
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 1. választókerület (Nyíregyháza): Dr. Horváth Attila
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 2. választókerület (Nyíregyháza, Tiszavasvári és környéke): Kovács Koppány
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 3. választókerület (Kisvárda és környéke): Perdiák János
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 4. választókerület (Vásárosnamény és környéke): Bertics Mihály
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 5. választókerület (Mátészalka és környéke): Dr. Apáti István
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 6. választókerület (Nyírbátor és környéke): Szathmári Lajos
Tolna megye 1. választókerület (Szekszárd és környéke): Papp Tamás
Tolna megye 2. választókerület (Dombóvár és környéke): Tobak Gábor
Tolna megye 3. választókerület (Paks és környéke): Árvai Tibor
Vas megye 1. választókerület (Szombathely és környéke): Dr. Vadon István
Vas megye 2. választókerület (Sárvár és környéke): Giczy József
Vas megye 3. választókerület (Körmend és környéke): Németi Csaba
Veszprém megye 1. választókerület (Veszprém és környéke): Kovacsics Zsolt
Veszprém megye 2. választókerület (Balatonfüred és környéke): Kovács Attila
Veszprém megye 4. választókerület (Pápa és környéke): Takács Máté
Zala megye 1. választókerület (Zalaegerszeg és környéke): Kiss Ferenc
Zala megye 2. választókerület (Keszthely és környéke): Berei Gábor
Zala megye 3. választókerület (Nagykanizsa és környéke): Hokker Tibor