[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.11.2″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_row column_structure=”1_3,2_3″ admin_label=”row” _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” locked=”off” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”1_3″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” global_colors_info=”{}” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_image src=”https://mihazank.hu/wp-content/uploads/2021/10/Farkas_Tibor.jpg” title_text=”Farkas_Tibor” show_in_lightbox=”on” module_class=”et-zoom-in” _builder_version=”4.11.2″ _module_preset=”default” custom_margin=”||2px||false|false” custom_css_main_element=”.et-zoom-in.et_pb_image:hover img,||.et-zoom-in .et_pb_image_wrap:hover img,||.et-zoom-in a:hover img {|| transform: scale(1.3); || transition: all 2s 0s ease;||}||||.et-zoom-in,||.et-zoom-in a {|| overflow: hidden;||}||||.et-zoom-in.et_pb_image img,||.et-zoom-in .et_pb_image_wrap img,||.et-zoom-in a img {|| transition: all 1s 0s ease; ||}” global_colors_info=”{}”][/et_pb_image][et_pb_image src=”https://mihazank.hu/wp-content/uploads/2021/10/MiHazank-2022-800.png” title_text=”MiHazank-2022-800″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/et_pb_image][/et_pb_column][et_pb_column type=”2_3″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”4.11.2″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” hover_enabled=”0″ global_colors_info=”{}” sticky_enabled=”0″]
Farkas Tibor helyi képviselőjelöltünk 1956-ban született Budapesten, 1961-ben költöztek Debrecenbe, és azóta is itt élnek. Szülei és nagyszülei Szatmár vármegyei Tiszakóródról származnak. Általános és középiskolai tanulmányait Debrecenben végezte. Érettségi után az építészmérnöki diplomáját a debreceni Ybl Miklós Műszaki Főiskolán szerezte. 1991-ben közgazdasági diplomát szerzett a Pénzügyi és Számviteli Főiskolán, levelező képzés keretén belül. Zömében építőipari kivitelezőként dolgozott, de végzett több évig hatósági munkát is.
Politikai tevékenységet nem folytatott, de mindig is a nemzeti eszmék érdekelték. Évekig szimpatizált a Jobbikkal, annak árulását követően ismerte meg a Mi Hazánk Mozgalom eszmeiségét, és ezt követően 2020 nyarán tagja lett a Mi Hazánknak. Elsődleges célja a magyar mezőgazdaság megújítása, korszerű, vegyszermentes technológiák bevezetése és menedzselése, a vízgazdálkodás és az öntözés megújítása. Szeretné elérni, hogy a magyar állam segítse a magyar feltalálókat találmányaik kifejlesztése, gyártása és a piacra jutásának megszervezésében.
Email címe: [email protected]
Kövesse Facebookon is: facebook.com/
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]