Hány a százmilliónál drágább „szolgálati lakást” biztosítanak a klientúrának? – íme a válasz

Fideszes cinizmus Fónagy János „válasza” a kormányzati korrupció takargatása ügyében (https://x.com/novak_elod/status/1908071180025639340), ezért közérdekű adatigénylést nyújtottam be, és szükség esetén bírósághoz fordulok.

A Fidesz a Tisza párttal való vitája keretében kiszivárogtatta, ami korábban nem zavarta őket: Ruszin-Szendi Romulusznak 928 millió forintos szolgálati luxusvillája volt. De hogy azt ki hagyta jóvá a kormányzat részéről, azt ugyanúgy nem árulják el, mint hogy hány százmilliónál drágább „szolgálati lakást” biztosít az állam a klientúrának, s hogy kiknek milyen értékűt.

Gulyás Gergellyel vitáztam arról is, mennyire korrekt tb-finanszírozással (saját vezetőjüknek kormányzati jóváhagyással) szépészeti zsírleszívást végeztetni, majd ezt a szenzitív információt kiszivárogtatni, ha politikai ellenfelükké válik valaki:

 

Novák Előd,
a Mi Hazánk alelnöke

További bejegyzések

A „leghűbb ügyésszel” való trükközés helyett három saját alkotmánybíró-jelöltet állított a Mi Hazánk

Dér Dániel

Azonnali vízkormányzást sürget a Mi Hazánk!

Dér Dániel

Valódi nemzeti kormányzás idején a Bűnvadászokat kitüntetnék és nem rabosítanák!

Dér Dániel

Ez az oldal sütiket használ, hogy javítsa az online élményt, lehetővé tegye a tartalom megosztását a közösségi médiában, mérje a weboldal látogatottságát, és az Ön böngészési tevékenysége alapján személyre szabott tartalmakat jelenítsen meg. Ez magában foglalja a keresési eredmények pontosabb megjelenítését, a lényegretörőbb tartalmak és tájékoztató anyagok megjelenítését, a jobb kommunikációt és az oldal teljesítményének javítását.

Elfogadom Bővebben